Nocco FOCUS Stellar Blend -energiajuoma (330ml)
Varastossa
Hiilihapotettu vesi, kofeiini, vihreäteeuute, vitamiinit (niasiini, B6, foolihappo, biotiini, B12), happamuudensäätöaine (sitruunahappo), aromit, makeutusaine (sukraloosi), säilöntäaineet (kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti), väri (beetakaroteeni), värjäävä elintarviketiiviste (porkkana).
Kolsyrat vatten, koffein, grönt te-extrakt, vitaminer (niacin, B6, folsyra, biotin, B12), surhetsreglerande medel (citronsyra), aromer, sötningsmedel (sukralos), konserveringsmedel (kaliumsorbat, natriumbensoat), färgämne (betakaroten), färgande livsmedelskoncentrat (morot).
Carbonated water, caffeine, green tea extract, vitamins (niacin, B6, folic acid, biotin, B12), acidity regulator agent (citric acid), flavorings, sweeteners (sucralose), preservatives (potassium sorbate, sodium benzoate), coloring agent (beta-carotene), coloring concentrate (carrot)..
| Energia/Energi | 6 kJ / 1 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0 g |
| B6-vitamiini/Vitamin B6 | 0.42 mg |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.76 μg |
| Biotiini/Biotin | 15 μg |
| Foolihappo/Folsyra | 30 μg |
| Niasiini/Niacin | 3.9 mg |
| Tuotenumero | 868270 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340131605105 |
| Myyntierä | 24 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Ginger-Lemon – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo (950 ml)
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Ginger Lemon – fermentoitu inkiväärin ja sitruunanmakuinen juoma LUOMU (400 ml)
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl -
Teekanne Ginger Turmeric inkivääri-kurkuma yrttihauduke (20×1,75g)
Varastossa
10 x 20×1,75g3,49€ / kpl -
Barebells Milkshake Vanilla – vaniljanmakuinen proteiinipirtelö (330 ml)
Varastossa
8 x 330 ml3,99€ / kpl