NOCCO FOCUS Cola -energiajuoma
Varastossa
Hiilihapotettu vesi, kofeiini, vihreäteeuute, vitamiinit (niasiini, B6, foolihappo, biotiini, B12), happamuudensäätöaine (fosforihappo, natriumsitraatti), aromi (cola), säilöntäaine (kaliumsorbaatti, natriumbensoaatti), makeutusaine (sukraloosi), väriaine (sokerikulööri).
Kolsyrat vatten, koffein, grönt te-extrakt, vitaminer (niacin, B6, folsyra, biotin, B12), surhetreglerande medel (fosforsyra, natriumcitrat), arom (cola), konserveringsmedel (kaliumsorbat, natriumbensoat), sötningsmedel (sukralos), färgämne (sockerkulör)
Corbonated water, coffeine, green tea extract, vitamins (niacin, B6, folic acid, biotin, B12), acidity regulators (phosforic acid, sodium citrate), aroma (cola), preservative (potassium sorbate, sodium benzoate), sweetner (sucralose), coloring (caramel).
| Energia/Energi | 1 kJ / 0 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0 g |
| B6-vitamiini/Vitamin B6 | 0.42 mg |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.76 μg |
| Biotiini/Biotin | 15 μg |
| Foolihappo/Folsyra | 30 μg |
| Niasiini/Niacin | 3.9 mg |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Ei sisällä |
|---|---|
| Äyriäiset ja äyriäistuotteet | Ei sisällä |
| Munat ja munatuotteet | Ei sisällä |
| Kalat ja kalatuotteet | Ei sisällä |
| Maapähkinät ja maapähkinätuotteet | Ei sisällä |
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Ei sisällä |
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Ei sisällä |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Ei sisällä |
| Selleri ja sellerituotteet | Ei sisällä |
| Sinappi ja sinappituotteet | Ei sisällä |
| Seesaminsiemenet ja seesaminsiementuotteet | Ei sisällä |
| Rikkidioksidi ja sulfiitit | Ei sisällä |
| Lupiini ja lupiinituotteet | Ei sisällä |
| Nilviäiset ja nilviäistuotteet | Ei sisällä |
| Tuotenumero | 868205 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340131608014 |
| Myyntierä | 24 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Ginger-Lemon – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl