Vitamin Well Antioxidant hyvinvointijuoma
Varastossa
Vesi, hedelmäsokeri, happamuudensäätöaineet (sitruunahappo, natriumsitraatti), vihreä tee-uute, seljanmarjauute, viinirypäleenkuoriuute, granaattiomenauute, vitamiinit (E, C), mineraalit (sinkki, mangaani, seleeni), säilöntäaine (kaliumsorbaatti), persikka-aromi.
Vatten, fruktsocker, surhetsreglerande medel (citronsyra, natriumcitrat), grönt te-extrakt, fläderbärsextrakt, druvskalsextrakt, granatäppleexxtrakt, vitaminer (E, C), mineraler (zink, mangan, selen), konserveringsmedel (kaliumsorbat), persikoarom.
Water, fructose, acidity regulators (citric acid), green tea extract, elderberry extract, grape skin extract, pomegranate extract, vitamins (E, C), minerals (zinc, manganese, selenium), perservatives (potassium sorbate).
| Energia/Energi | 71 kJ / 17 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0.1 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 4.2 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 4.2 g |
| Proteiini/Protein | 0.1 g |
| Suola/Salt | 0.13 g |
| C-vitamiini/Vitamin C | 16 mg |
| E-vitamiini/Vitamin E | 2.4 mg |
| Sinkki/Zink | 10 mg |
| Seleeni/Selen | 20 μg |
| Mangaani/Mangan | 0.16 mg |
| Natriumia | 0.01 g |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Ei sisällä |
|---|---|
| Äyriäiset ja äyriäistuotteet | Ei sisällä |
| Munat ja munatuotteet | Ei sisällä |
| Kalat ja kalatuotteet | Ei sisällä |
| Maapähkinät ja maapähkinätuotteet | Ei sisällä |
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Ei sisällä |
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Ei sisällä |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Ei sisällä |
| Selleri ja sellerituotteet | Ei sisällä |
| Sinappi ja sinappituotteet | Ei sisällä |
| Seesaminsiemenet ja seesaminsiementuotteet | Ei sisällä |
| Rikkidioksidi ja sulfiitit | Ei sisällä |
| Lupiini ja lupiinituotteet | Ei sisällä |
| Nilviäiset ja nilviäistuotteet | Ei sisällä |
| Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja | Sisältää |
| Tuotenumero | 868030 |
|---|---|
| EAN koodi | 7350042710614 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu vadelmanmakuinen juoma LUOMU
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl -
Barebells Milkshake Strawberry – mansikanmakuinen proteiinipirtelö
Varastossa
8 x 330 ml3,97€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Ginger Lemon – fermentoitu inkiväärin ja sitruunanmakuinen juoma LUOMU
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl