Vitamin Well Awake hyvinvointijuoma (500 ml)
Varastossa
Vesi, hedelmäsokeri, happamuudensäätöaineet (sitruunahappo), mustaherukkauute, kofeiini, vitamiinit (D3, E, niasiini, foolihappo, B12, biotiini, pantoteenihappo), mineraalit (magnesium, sinkki, seleeni), aromit, värjäävät elintarvikkeet (porkkana- ja mustikkatiiviste).
Vatten, fruktsocker, surhetsreglerande medel (citronsyra, kalciumkarbonat), svartvinbärsextrakt, koffein, vitaminer (D3, E, niacin, folsyra, B12, biotin, pantotensyra), mineraler (magnesium, zink, selen), aromer, färgande livsmedel(koncentrat av morot och blåbär).
Water, fruit sugar, acidity regulator (citric acid), black currant extract, caffeine, vitamins (D3, E, niacin, folic acid, vitamin B12, biotin, pantothenic acid), minerals (magnesium, zinc, selenium), flavouring, color (carrot and bluerry concentrate).
| Energia/Energi | 71 kJ / 17 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 4.2 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 4.2 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0.03 g |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.25 μg |
| Biotiini/Biotin | 5 μg |
| D-vitamiini/Vitamin D | 1.5 μg |
| E-vitamiini/Vitamin E | 1.4 mg |
| Foolihappo/Folsyra | 40 μg |
| Magnesium | 11.3 mg |
| Sinkki/Zink | 0.9 mg |
| Seleeni/Selen | 5 μg |
| Niasiini/Niacin | 1.6 mg |
| Pantoteenihappo/Pantotensyra | 0.48 mg |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Ei sisällä |
|---|---|
| Äyriäiset ja äyriäistuotteet | Ei sisällä |
| Munat ja munatuotteet | Ei sisällä |
| Kalat ja kalatuotteet | Ei sisällä |
| Maapähkinät ja maapähkinätuotteet | Ei sisällä |
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Ei sisällä |
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Ei sisällä |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Ei sisällä |
| Selleri ja sellerituotteet | Ei sisällä |
| Sinappi ja sinappituotteet | Ei sisällä |
| Seesaminsiemenet ja seesaminsiementuotteet | Ei sisällä |
| Rikkidioksidi ja sulfiitit | Ei sisällä |
| Lupiini ja lupiinituotteet | Ei sisällä |
| Nilviäiset ja nilviäistuotteet | Ei sisällä |
| Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja | Ei sisällä |
| Tuotenumero | 868037 |
|---|---|
| EAN koodi | 7350042715152 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Barebells Milkshake Vanilla – vaniljanmakuinen proteiinipirtelö (330 ml)
Varastossa
8 x 330 ml3,99€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo (950 ml)
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
Barebells Milkshake Strawberry – mansikanmakuinen proteiinipirtelö (330 ml)
Varastossa
8 x 330 ml3,99€ / kpl