Borges Aromatics Fresh Basil – Basilikalla maustettu oliiviöljy
56,69€ / 6 kpl
(alv 13,5%)
9,45€ / kpl
(alv 13,5%)
47,24 € / l (alv 13,5%)
Varastossa
Laadukasta Borgesin oliiviöljyä valmiiksi basilikalla maustettuna. Mahdottoman kätevää! Käytä vihreään salaattiin, perunoiden, herneiden, pinaatin, mozzarellan, Brie-juuston, lampaan, lohen ja grillilihan kanssa.
Oliiviöljy, tuore basilika, suola (suolaa on käytetty tuotteen valmistuksessa, mutta lopputuotteesta se on poistettu kokonaan)
| Energia/Energi | 3700 kJ / 900 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 100 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 16 g |
| kertatyydyttymättömät rasvat/omättat fett | 78 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0 g |
| Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja | Sisältää |
|---|
Ravista hyvin ennen käyttöä. SÄILYTÄ SUOJASSA SUORALTA LÄMMÖLTÄ JA VALOLTA. SULJE AINA KÄYTÖN JÄLKEEN. Kun lämpötila laskee noin 12 C:n alle, oliiviöljyyn voi muodostua kiinteitä hyytymiä. Tämä on luonnollinen prosessi, joka johtuu siitä, että öljy sisältää rasvahappoja. Kun pullo palautetaan huoneen lämpötilaan, öljyn tavanomainen ulkonäkö palaa, ja se säilyttää kaikki öljyn ominaisuudet.
| Tuotenumero | 872555 |
|---|---|
| EAN koodi | 8410179000046 |
| Myyntierä | 6 |
| Minimimyyntiaika | 150 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Borges Aromatics lemon peel sitruunankuorella maustettu oliiviöljy
Varastossa
6 x 200 ml9,45€ / kpl