Vitamin Well Refresh hyvintivointijuoma (500ml)
Tilapäisesti loppu
Vesi, hedelmäsokeri, happamuudensäätöaineet (sitruunahappo, natriumsitraatti, kalsiumkarbonaatti), granaattiomenauute, vitamiinit (E, C, foolihappo, B12, biotiini), mineraali (sinkki), aromit, värjäävät elintarvikkeet (omena-, saflori-, ja sitruunatiiviste).
Vatten, fruktsocker, surhetsreglerande medel (citronsyra, natriumcitrat, kalciumkarbonat), granatäppleextrakt, vitaminer (E, C, folsyra, B12, biotin), mineral (zink), aromer, färgande livsmedel (koncentrat av äpple, safflor, citron).
Water, fruit sugar, acidity regulators (citric acid, sodium citrate, calcium carbonate), pomegranate apple extract, vitamins (E, C, folic acid, B12, biotin), mineral (zinc), flavorings, food coloring (apple, safflower, and lemon concentrate).
| Energia/Energi | 71 kJ / 17 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 4.2 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 4.2 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0.03 g |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.25 μg |
| Biotiini/Biotin | 10 μg |
| C-vitamiini/Vitamin C | 16 mg |
| E-vitamiini/Vitamin E | 1.2 mg |
| Foolihappo/Folsyra | 40 μg |
| Sinkki/Zink | 1 mg |
| Tuotenumero | 868048 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340222801065 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |