Van Houten Kaakaojuomajauhe – 100 kpl (100×23 g)
52,77€ / 1 kpl
(alv 13,5%)
52,77€ / kpl
(alv 13,5%)
22,94 € / kg (alv 13,5%)
Varastossa
Se jo lapsuudesta tuttu, Van Houtenin laadukas ja täyteläisen suklainen maku kätevässä kaakaojuomajauhepussissa. Helppo käyttää, tarvitsee lisätä vain kuppiin kuumaa vettä ja nauttia! Sadan juomajauhepussikappaleen laatikosta riittää useammallekin herkkusuulle. Van Houten – vähän vaativampaan makuun.
Sokeri, glukoosisiirappi, vähärasvainen kaakaojauhe (15 %), kasvirasva (kookospähkinä), rasvaton MAITOjauhe, MAITOproteiini, suola, stabilointiaineet (E340, E452), paakkuuntumisenestoaine (E551), aromi, emulgointiaine (E481).
Socker, glukossirap, fettreducerat kakaopulver (15 %), vegetabiliskt fett (kokos), skumMJÖLKspulver, MJÖLKprotein, salt, stabiliseringsmedel (E340, E452), klumpförebyggande medel (E551), arom, emulgeringsmedel (481).
| Energia/Energi | 410 kcal / 1700 kJ |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 11 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 9,7 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 71 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 58 g |
| Proteiini/Protein | 6,4 g |
| Suola/Salt | 0,82 g |
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Sisältää |
|---|
| Tuotenumero | 831651 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340161402118 |
| Myyntierä | 1 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Teekanne Ginger Turmeric inkivääri-kurkuma yrttihauduke (20×1,75g)
Varastossa
10 x 20×1,75g3,49€ / kpl