True Dates Cookie Dough -taatelit (100g)
29,75€ / 12 kpl
(alv 13,5%)
2,48€ / kpl
(alv 13,5%)
24,79 € / kg (alv 13,5%)
Varastossa
Hemmottele itseäsi vastustamattomalla yhdistelmällä keksitaikinaa ja luonnollisesti makeita taateleita. Nämä innovatiiviset Cookie Dough -karkkitaatelit viettelevät makuhermojasi jokaisella puraisulla.
Taateli (muu kuin eu) (93%), MANTELIJAUHO, sikurijuurikuitu, kasvirasva (kookos), luontainen aromi, suola.
Dadler (icke-eu) (93%), MANDELMJÖL, cikoriarotfiber, vegetabiliskt fett (kokos), naturlig arom, salt.
Dates (non-eu) (93%), ALMOND flour, chicory root fiber, vegetable fat (coconut), natural flavoring, salt.
| Energia/Energi | 1425 kJ / 337 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 3.5 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 1.8 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 69 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 67 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 10 g |
| Proteiini/Protein | 2.7 g |
| Suola/Salt | 0.13 g |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Sisältää |
|---|---|
| Mantelit ja mantelituotteet | Sisältää |
| Maapähkinät ja maapähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Pistaasipähkinät ja pistaasipähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
Säilytettävä kuivassa ja viileässä.
Parasta 14 päivän sisällä avaamisesta.
Förvaras torrt och svalt.
Bäst inom 14 dagar efter öppning.
Store dry and cool place.
Best within 14 days after opening.
| Tuotenumero | 829024 |
|---|---|
| EAN koodi | 5713388063035 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Kettle Sea Salt & Crushed Black Pepper – maustetut perunalastut (40 g)
Varastossa
18 x 40 g1,54€ / kpl -
Kettle Sea Salt & Balsamic Vinegar – balsamicolla maustetut perunalastut (40 g)
Varastossa
18 x 40 g1,54€ / kpl