Nocco BCAA Pomelo -energiajuoma
Varastossa
Hiilihapotettu vesi, haaraketjuiset bcaa-aminohapot (L-leusiini, L-valiini, L-isoleusiini) kofeiini, vitamiinit (niasiini, B6, foolihappo, biotiini, B12), happamuudensäätöaine (sitruunahappo), aromit, makeutusaine (sukraloosi), värjäävä elintarviketiiviste (saflori).
Kolsyrat vatten, grenade aminosyror bcaa (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), koffein, vitaminer (niacin, B6, folsyra, biotin, B12), surhetsreglerande medel (citronsyra), aromer, sötningsmedel (sukralos), färgande livsmedelextrakt (safflor).
Carbonated water, branched-chain bcaa amino acids (L-leucine, L-valine, L-isoleucine), caffeine, vitamins (niacin, B6, folic acid, biotin, B12), acidity regulator (citric acid), flavors, sweetener (sucralose), coloring food extract (safflower).
| Energia/Energi | 20 kJ / 5 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0.9 g |
| Suola/Salt | 0 g |
| B6-vitamiini/Vitamin B6 | 0.42 mg |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.76 mg |
| Biotiini/Biotin | 15 mg |
| Foolihappo/Folsyra | 30 μg |
| Niasiini/Niacin | 3.9 mg |
| Tuotenumero | 868281 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340131605549 |
| Myyntierä | 24 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Barebells Milkshake Creamy Pear – päärynänmakuinen proteiinipirtelö
Varastossa
8 x 330 ml3,97€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Ginger Lemon – fermentoitu inkiväärin ja sitruunanmakuinen juoma LUOMU
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl