Jack Link’s Beef Jerky Swee&Hot Clipstrip – maustettu kuivaliha
Varastossa
Naudanliha, sokeri, merisuola, mausteet (sisältää SELLERIÄ), hiivauute, nitriittisuola (suola, säilöntäaine: natriumnitriitti), aromit, hapettumisenestoaine: (rosmariiniuute), happamuudensäätöaine: (sitruunahappo), ananasjauhe, puunsavu. Saattaa sisältää SOIJAA ja VEHNÄÄ.
Nötkött, socker, salt, kryddor (innehåller selleri), aromer, jäst-extrakt, nitritsalt (salt, konserveringsmedel: natriumnitrit), antioxidationsmedel (extrakt från rosmarin), surhetsreglerande medel: (citronsyra), ananaspulver, trärök. Kan innehålla spår av SOJA och VETE.
Beef, sugar, salt, spices (contains CELERY), flavouring, yeast extract, nitrite curing salt (salt, preserving agent: sodium nitrite), antioxidant: extract of rosemary, acidity regulator: citric acid, pineapple powder, wood smoke. May contain traces of SOY and WHEAT.
| Energia/Energi | 1178 kJ / 278 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 3.7 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 1.6 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 26 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 24 g |
| Proteiini/Protein | 35 g |
| Suola/Salt | 3 g |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Saattaa sisältää |
|---|---|
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Saattaa sisältää |
| Selleri ja sellerituotteet | Sisältää |
| Vehnä ja vehnätuotteet (gluteenia sisältävät viljat) | Saattaa sisältää |
| Tuotenumero | 848063 |
|---|---|
| EAN koodi | 4251097402918 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Kettle Sea Salt & Balsamic Vinegar – balsamicolla maustetut perunalastut
Varastossa
18 x 40 g1,54€ / kpl