Jack Link’s Beef Jerky Sweet&Hot – maustettu kuivaliha
77,54€ / 12 kpl
(alv 13,5%)
6,46€ / kpl
(alv 13,5%)
107,70 € / kg (alv 13,5%)
Tilapäisesti loppu
Sweet & Hot maustettua Jack Link’s Beef Jerkyä kätevässä 60g pussissa. Välipalaksi, retkievääksi, veneeseen, mökille tai vaikka treenievääksi.
Jack Link’s on valikoinut parhaat naudanpaistit; leikannut huolella paloiksi, maustanut, kuivannut ja savustanut todellisille beef jerkyn ystäville.
Naudanliha, sokeri, merisuola, mausteet (sisältää SELLERIÄ) hiivauute, nitriittisuola (suola, säilöntäaine (natriumnitriitti)), aromit, hapettumisenestoaine (rosmariiniuute), happamuudensäätöaine (sitruunahappo), ananasjauhe, puusavu.
Nötkött, socker, havssalt, kryddor (innehålla SELERI), jästextrakt, nitritsalt (salt, konserveringsmedel (natriumnitrit)), aromämnen, antioxidant (extrakt från rosmarin), surhetsreglerande medel (citronsyra), ananaspulver, trärök.
Beef, sugar, sea salt, spices (contain CELERY), yeast extract, curing salt (salt, preservative (sodium nitrite)), flavourings, antioxidant (extracts of rosemary), acidity regulator (citric acid), pineapple powder, wood smoke.
| Energia/Energi | 1178 kJ / 278 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 3.7 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 1.6 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 26 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 24 g |
| Proteiini/Protein | 35 g |
| Suola/Salt | 3 g |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Saattaa sisältää |
|---|---|
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Saattaa sisältää |
| Selleri ja sellerituotteet | Sisältää |
| Vehnä ja vehnätuotteet (gluteenia sisältävät viljat) | Saattaa sisältää |
Pakkauksessa oleva hapenpoistajapussi ei ole syötävä.
Pakattu suojakaasuun, säilyy huoneenlämmössä.
Syreabsorbent är oätlig.
Förpackad en skyddande atmosfär, hållbar utan kylning.
Oxygen absorber in packaging is not edible.
Packed in a protective atmosphere, keeps without refrigeration.
| Tuotenumero | 848060 |
|---|---|
| EAN koodi | 4251097420066 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |