Vitamin Well Zero Lemon hyvinvointijuoma
Varastossa
Vesi, happamuudensäätöaineet (sitruunahappo, natriumsitraatti), vitamiinit (D3, E, niasiini, B6, B12, biotiini, pantoteenihappo), arominvahvenne (erytritoli), vihreäteeuute, aromit, makeutusaineet (asesulfaami K, sukraloosi), värjäävät elintarvikkeet (omena-, saflori- ja sitruunatiiviste).
Vatten, surhetsreglande medel (citronsyra, natriumcitrat), vitaminer (D3, E, niacin, B6, B12, biotin, pantotensytra), smakförstärkare (erytritol), grönt te-extrakt, aromer, sötningsmedel (acesulfam K, sukralos), färgande livsmedel (koncentrat an äpple, saffor, citron).
Water, acidity regulators (citric acid, sodium citrate), vitamins (D3, E, niacin, B6, B12, biotin, pantothenic acid), flavour enhancer (erythritol), green tea extract, flavourings, sweeteners (acesulfame K, sucralose), colouring foods (concentrate of apple, safflower, lemon).
| Energia/Energi | 6 kJ / 1 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 1.4 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0 g |
| polyolit/polyoler | 1.2 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0.02 g |
| D-vitamiini/Vitamin D | 0.8 µg |
| E-vitamiini/Vitamin E | 1.4 mg |
| Niasiini/Niacin | 1.6 mg |
| B6-vitamiini/Vitamin B6 | 0.28 mg |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.25 µg |
| Biotiini/Biotin | 5 µg |
| B5-vitamiini/Vitamin B5 | 0.48 mg |
| Tuotenumero | 868051 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340222801294 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Ginger Lemon – fermentoitu inkiväärin ja sitruunanmakuinen juoma LUOMU
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl -
Barebells Milkshake Strawberry – mansikanmakuinen proteiinipirtelö
Varastossa
8 x 330 ml3,97€ / kpl