Vitamin Well Prepare hyvinvointijuoma
vesi, hedelmäsokeri, happamuudensäätöaineet (sitruunahappo,natriumsitraatti, kalsiumkarbonaatti), vitamiinit (D3, E, niasiini, foolihappo, B12, biotiini, pantoteenihappo), mineraalit (magnesium, sinkki, seleeni), aromit, värjäävät elintarvikkeet (omena-, saflori- ja sitruunatiiviste).
vatten, fruktsocker, surhetsreglerande medel (citronsyra, natriumcitrat, kalciumkarbonat), vitaminer (D3, E, niacin, folsyra, B12, biotin, pantotensyra), mineraler (magnesium, zink, selen), aromer, färgande livsmedel (koncentrat av äpple, safflor, citron).
water, fruit sugar, acidity regulators (citric acid, sodium citrate, calcium carbonate), vitamins (D3, E, niacin, folic acid, B12, biotin, pantothenic acid), minerals (magnesium, zinc, selenium), flavorings, food coloring (apple, safflower and lemon concentrate).
| Energia/Energi | 66 kJ / 16 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 3.9 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 3.9 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0.03 g |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.25 μg |
| Biotiini/Biotin | 5 μg |
| D-vitamiini/Vitamin D | 1.5 μg |
| E-vitamiini/Vitamin E | 1.4 mg |
| Foolihappo/Folsyra | 40 μg |
| Magnesium | 11.3 mg |
| Sinkki/Zink | 0.9 mg |
| Seleeni/Selen | 5 μg |
| Niasiini/Niacin | 1.6 mg |
| Pantoteenihappo/Pantotensyra | 0.48 mg |
| Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja | Ei sisällä |
|---|
| Tuotenumero | 868045 |
|---|---|
| EAN koodi | 7350042719273 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
Barebells Milkshake Strawberry – mansikanmakuinen proteiinipirtelö
Varastossa
8 x 330 ml3,97€ / kpl