Vitamin Well Elevate hyvinvointijuoma
33,60€ / 12 kpl
(alv 13,5%)
2,80€ / kpl
(alv 13,5%)
5,60 € / l (alv 13,5%)
Tilapäisesti loppu
Vitamin Well Elevate on tuoteperheen uusin tulokas. Uudessa janonsammuttajassa yhdistyy raikkaan ananaksen ja kesäisen metsämansikan maut. Elevate sisältää B12-vitamiinia, foolihappoa ja magnesiumia, jotka kaikki auttavat vähentämään väsymystä ja uupumusta. Juoma sisältää myös sinkkiä, joka edistää immuunijärjestelmän normaalia toimintaa.
Lähdevesi, hedelmäsokeri, happamuudensäätöaineet (sitruunahappo, natriumsitraatti), vitamiinit (D3, E, niasiini, foolihappo, B12, biotiini, pantoteenihappo), mineraalit (magnesium, sinkki, seleeni), aromit, värjäävät elintarvikkeet (omena-, saflori- ja sitruunatiiviste).
Källvatten, fruktsocker, surhetsreglerande medel (citronsyra, natriumcitrat), vitaminer (D3, E, niacin, folsyra, B12, biotin, pantotensyra), mineraler (magnesium, zink, selen), aromer, färgande livsmedel (koncentrat av äpple, safflor, citron).
| Energia/Energi | 16 kcal / 66 kJ |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 3,9 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 3,9 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0,03 g |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0,25 µg |
| Biotiini/Biotin | 5 µg |
| D-vitamiini/Vitamin D | 1,5 µg |
| E-vitamiini/Vitamin E | 1,4 µg |
| Foolihappo/Folsyra | 40 µg |
| Niasiini/Niacin | 1,6 mg |
| Pantoteenihappo/Pantotensyra | 0,48 mg |
| Magnesium | 11,3 mg |
| Seleeni/Selen | 5 µg |
| Sinkki/Zink | 0,9 mg |
| Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja | Sisältää |
|---|
Voidaan säilyttää huoneenlämmössä suojattuna auringonvalolta.
Avattu pullo tulee kuluttaa päivän aikana.
Kan förvaras i rumstemperatur, men ej i direkt solljus.
Öppnad flaska bör konsumeras under dagen.
| Tuotenumero | 868043 |
|---|---|
| EAN koodi | 7350042719105 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Ginger-Lemon – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl