Vitamin Well All Day hyvinvointijuoma
Varastossa
vesi, hedelmäsokeri, happamuudensäätöaineet (sitruunahappo, natriumsitraatti, kalsiumkarbonaatti), vitamiinit (C, niasiini, B6, B12, biotiini, pantoteenihappo), vihreäteeuute*, aromit, stabilointiaine (pektiini), värjäävät elintarvikkeet (omena-, saflori-, ja sitruunatiiviste). *juoma saattaa sisältää hiukkasia vihreäteeuutteesta.
vatten, fruktsocker, surhetsreglerande medel
(citronsyra, natriumcitrat, kalciumkarbonat), vitaminer (C,
niacin, B6, B12, biotin, pantotensyra), grönt te-extrakt*, aromer,
färgande livsmedel (koncentrat av äpple, safflor, citron).
*Grönt te-extrakt kan ses som partiklar i drycken.
water, fruit sugar, acidity regulators (citric acid, sodium citrate, calcium carbonate), vitamins (C, niacin, B6, B12, biotin, pantothenic acid), green tea extract**, flavors, stabilizer (pectin), colouring foods (apple, safflower, and lemon concentrate)). *the drink may contain particles of green tea extract.
| Energia/Energi | 79 kJ / 19 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 4.1 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 4.1 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0.04 g |
| C-vitamiini/Vitamin C | 16 mg |
| Niasiini/Niacin | 1.3 mg |
| B6-vitamiini/Vitamin B6 | 0.14 mg |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.25 µg |
| Biotiini/Biotin | 5 µg |
| B5-vitamiini/Vitamin B5 | 0.48 mg |
| Tuotenumero | 868052 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340222801782 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Ginger-Lemon – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu vadelmanmakuinen juoma LUOMU
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl