Rio Mare Tonnikala ekstra-neitsytoliiviöljyssä 3-pack
95,84€ / 16 kpl
(alv 13,5%)
5,99€ / kpl
(alv 13,5%)
30,72 € / kg (alv 13,5%)
Varastossa
Rio Maren herkullista tonnikalaa laadukkaassa extra-neitsytoliiviöljyssä! Rio Maren tonnikalat valmistetaan käyttäen vain parhaita raaka-aineita sekä laadukkaimpia valmistusmenetelmiä. Rio Maren 3x65g Extra-neitsytoliiviöljyssä oleva tonnikala on valmiiksi valutettu, joten se sisältää juuri sopivan määrän öljyä ja on heti valmis nautittavaksi. Lisäksi tuotteella on MSC-sertifikaatti, joten se täyttää myös tiukimmat vastuullisuuskriteerit. Rio Maren 3x65g Extra-neitsytoliiviöljyssä oleva tonnikala myydään kolmen purkin pakkauksessa. Rio Mare – Hyvä maku ei muuta tarvitse.
TONNIKALA, ekstra-neitsyoliiviöljy, suola.
TONFISK, extra jungfruolja, salt.
TUNA, extra virgin olive oil, salt.
| Energia/Energi | 1322 kJ / 319 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 27 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 4 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0 g |
| Proteiini/Protein | 19 g |
| Suola/Salt | 1 g |
| Kalat ja kalatuotteet | Sisältää |
|---|
Säilytys kuivassa ja viileässä. Säilytä avattu tuote jääkaapissa ja käytä kahden päivän kuluessa.
Förvara svalt och torrt. Förvara i kylskåp efter öppnande och konsumera inom två dagar.
Storage in dry and cool place. Refrigerate after opening and use within two days.
| Tuotenumero | 854010 |
|---|---|
| EAN koodi | 8004030271432 |
| Myyntierä | 16 |
| Minimimyyntiaika | 180 |