NOCCO BCAA Limón Del Sol -energiajuoma
66,48€ / 24 kpl
(alv 13,5%)
2,77€ / kpl
(alv 13,5%)
8,39 € / l (alv 13,5%)
Varastossa
NOCCO Limón maistuu raikkaalta sitruunalta. Se on hiilihapotettu, sokeriton ja sisältää BCAA:ta sekä valikoituja vitamiineja. Juoma sisältää 180 mg kofeiinia, joka edistää keskittymiskykyä ja kestävyyssuoritusta
Hiilihapotettu vesi, haaraketjuiset BCAA-aminohapot (L-leusiini, L-valiini, L-isoleusiini), kofeiini, vitamiinit (niasiini, B6, foolihappo, biotiini, B12), happamuudensäätöaine (sitruunahappo), aromit, makeutusaine (sukraloosi).
Kolsyrat vatten, grenade aminosyror BCAA (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), koffein, vitaminer (niacin, B6, folsyra, biotin, B12), surhetsreglerande medel (citronsyra), aromer, sötningsmedel (sukralos).
Carbonated water, branched-chain amino acids BCAA (L-leucine, L-valine, L-isoleucine), caffeine, vitamins (niacin, B6, folic acid, biotin, B12), acidity regulator (citric acid), flavourings, sweetener (sucralose).
| Energia/Energi | 15 kJ / 4 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0.9 g |
| Suola/Salt | 0 g |
| B6-vitamiini/Vitamin B6 | 0.42 mg |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.76 μg |
| Biotiini/Biotin | 15 μg |
| Foolihappo/Folsyra | 30 μg |
| Niasiini/Niacin | 3.9 mg |
| Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja | Sisältää |
|---|
Ei suositella lapsille, raskaana oleville, imettäville tai kofeiiniherkille henkilöille. Ei suositella alkoholin kanssa. Suositus max. 2 tlk/pvä. **Turvallisen kofeiinin saannin raja kaikista lähteistä päivässä on aikuisille 400 mg/päivä. Suosittelemme monipuolista ja tasapainoista ruokavaliota sekä terveellisiä elämäntapoja.
Säilytä huoneenlämmössä tai alimmillaan +2°C. Avattu tölkki tulee kuluttaa päivän aikana.
Rekommenderas ej för barn, gravida och ammande eller personer känsliga för koffein. Rekommenderas ej med alkohol. Max 2 burkar/dygn. **Överskrid ej ett dagsintag av 400 mg koffein totalt. Vi rekommenderar en varierad kost och hälsosam livsstil.
Förvaras i rumstemperatur eller vid lägst +2°C. Öppnad burk bör konsumeras under dagen.
Not recommended for children, pregnant, lactating or caffeine sensitive people. Not recommended with alcohol. Recommended max. 2 tlk/day. **The limit of safe caffeine intake from all sources per day for adults is 400 mg/day. We recommend a varied and balanced diet and a healthy lifestyle.
Can be stored at room temperature or minimum +2°C. Opened jar should be consumed during the day.
| Tuotenumero | 868223 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340131601985 |
| Myyntierä | 24 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu vadelmanmakuinen juoma LUOMU
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl -
Barebells Milkshake Strawberry – mansikanmakuinen proteiinipirtelö
Varastossa
8 x 330 ml3,97€ / kpl