Långholmen Ravintolafileitä maustekastikkeessa
Tuotetta ei ole tällä hetkellä saatavilla
Ruotsalaisen Klädesholmen Seafoodin valmistama Långholmen Ravintolafile on anjovismaustettu sillifile, joka soveltuu moneen käyttötarkoitukseen, esim. alkupalaksi, aamiais- ja kalapöytään tai leikkelelautaselle. Tuote sopii erityisesti Janssonin kiusauksen valmistukseen.
Nyt kätevässä muovipakkauksessa!
Sillifile, vesi, sokeri, suola (9 %), etikka, mausteet, säilöntäaine (E211),
| Energia/Energi | 750 kJ / 180 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 10 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 2,6 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 15 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 11 g |
| Proteiini/Protein | 15 g |
| Suola/Salt | 6,7 g |
| Kalat ja kalatuotteet | Sisältää |
|---|
| Tuotenumero | 823202 |
|---|---|
| EAN koodi | 6426000004680 |
| Myyntierä | 14 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Borges Aromatics lemon peel sitruunankuorella maustettu oliiviöljy
Varastossa
6 x 200 ml9,45€ / kpl