Dole Tropical Gold ananasviipaleet mehussa (227g)
35,60€ / 24 kpl
(alv 13,5%)
1,48€ / kpl
(alv 13,5%)
6,54 € / kg (alv 13,5%)
Varastossa
Dole Tropical Gold on luontaisesti makeampi ananas. Kullankeltaisia, makeita, aina oikeaan aikaan kypsänä poimittuja ananasviipaleita. Käytä ananasta leivonnassa, ruoanlaitossa, lisukkeena tai nauti sellaisenaan!
Ananas, ananasmehu.
Ananas, ananasjuice.
Pineapple, pineapple juice.
| Energia/Energi | 256 kJ / 61 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 14 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 12 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 1 g |
| Proteiini/Protein | < 0.5 g |
| Suola/Salt | 0 g |
| C-vitamiini/Vitamin C | 42 mg |
| Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja | Sisältää |
|---|
Säilytä avaamisen jälkeen purkin sisältö lasi- tai muoviastiassa jääkaapissa.
| Tuotenumero | 863004 |
|---|---|
| EAN koodi | 38900012267 |
| Myyntierä | 24 |
| Minimimyyntiaika | 180 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Borges Aromatics lemon peel sitruunankuorella maustettu oliiviöljy (200 ml)
Varastossa
6 x 200 ml9,45€ / kpl