Barebells Key Lime Pie proteiinipatukka
Varastossa
MAITOPROTEIINIT,kosteudensäilyttäjä (glyseroli), makeutusaine (maltitoli), kollageenihydrolysaatti, kaakaovoi, polydextroosi, TÄYSMAITOJAUHE, SOIJAPROTEIINI, vesi, auringonkukkaöljy, aromit, happamuudensäätöaine (sitruunahappo), suola, emulgointiaine (lesitiinit), värjäävät elintarvikkeet (kurkuma-, omena- ja spirulinatiivisteet), makeutusaine (sukraloosi). Saattaa sisältää jäämiä GLUTEENIA sisältävistä VILJOISTA, MAAPÄHKINÄSTÄ ja PÄHKINÖISTÄ.
MJÖLKPROTEIN, fuktighetsbevarande medel (glycerol), sötningsmedel (maltitol), kollagenhydrolysat, kakaosmör, polydextros, HELMJÖLKSPULVER, SOJAPROTEIN, vatten, solrosolja, aromer, surhetsreglerande medel (citronsyra), salt, emulgeringsmedel (lecitiner), färgande livsmedel (koncentrat från gurkmeja, äpple och spirulina), sötningsmedel (sukralos).Kan innehålla spår av spannmål som innehåller GLUTEN, JORDNÖTTER och NÖTTER.
MILK PROTEIN, humectant (glycerol), sweetener (maltitol), collagen hydrolysate, cocoa butter, polydextrose, WHOLE MILK POWDER, SOY PROTEIN, water, sunflower oil, flavorings, acidity regulator (citric acid), salt, emulsifier (lecithins), coloring foods (concentrates from turmeric, apple, and spirulina), sweetener (sucralose). May contain traces of cereals containing GLUTEN, PEANUTS, and NUTS.
| Energia/Energi | 1542 kJ / 369 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 15 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 7.6 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 30 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 2.8 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 5.1 g |
| Proteiini/Protein | 37 g |
| Suola/Salt | 0.66 g |
| Kaura ja kauratuotteet | Saattaa sisältää |
|---|---|
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Saattaa sisältää |
| Munat ja munatuotteet | Ei sisällä |
| Maapähkinät ja maapähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Sisältää |
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Sisältää |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Seesaminsiemenet ja seesaminsiementuotteet | Ei sisällä |
| Ohra ja ohratuotteet (gluteenia sisältävät viljat) | Saattaa sisältää |
| Vehnä ja vehnätuotteet (gluteenia sisältävät viljat) | Saattaa sisältää |
| Ruis ja ruistuotteet (gluteenia sisältävät viljat) | Saattaa sisältää |
| Tuotenumero | 868651 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340001807301 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |