Barebells Salty Caramel Crunch proteiinipatukka
Varastossa
MAITOPROTEIINIT, kosteudensäilyttäjä (glyseroli), kollageenihydrolysaatti, makeutusaine (maltitoli), polydekstroosi, kaakaovoi, TÄYSMAITOJAUHE, SOIJAPROTEIINI, vesi, auringonkukkaöljy, kaakaomassa, maissipalat, suola, aromit, emulgointiaine (lesitiini), makeutusaine (sukraloosi). Saattaa sisältää jäämiä GLUTEIINIA SISÄLTÄVISTÄ VILJOISTA, MAAPÄHKINÄSTÄ ja PÄHKINÖISTÄ.
MJÖLKPROTEIN, fuktighetsbevarande medel (glycerol), kollagenhydrolysat, sötningsmedel (maltitol), polydextros, kakaosmör, HELMJÖLKSPULVER, SOJAPROTEIN, vatten, solrosolja, kakaomassa, majsbitar, salt, aromer, emulgeringsmedel (lecitiner), sötningsmedel (sukralos). Kan innehålla spår av SPANNMÅL SOM INNEHÅLLER GLUTEN, NÖTTER och JORDNÖTTER.
MILK proteins, humectant (glycerol), collagen hydrolysate, sweetener (maltitol), polydextrose, cocoa butter, whole MILK powder, SOY protein, water, sunflower oil, cocoa mass, corn pieces, salt, flavors, emulsifier (lecithin), sweetener (sucralose). May contain traces of CEREALS CONTAINING GLUTEN, PEANUTS, and NUTS.
| Energia/Energi | 1517 kJ / 363 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 14 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 6.6 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 31 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 2.4 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 6.2 g |
| Proteiini/Protein | 36 g |
| Suola/Salt | 1.5 g |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Saattaa sisältää |
|---|---|
| Maapähkinät ja maapähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Sisältää |
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Sisältää |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Vehnä ja vehnätuotteet (gluteenia sisältävät viljat) | Saattaa sisältää |
| Tuotenumero | 868639 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340001806205 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Kettle Sea Salt & Balsamic Vinegar – balsamicolla maustetut perunalastut
Varastossa
18 x 40 g1,54€ / kpl