Kitchen Joy Southern Fried Chicken Ribs
Kanan luullinen selkäpala (65 %), VEHNÄJAUHO, soijaöljy, muunnettu tapiokatärkkelys, rypälesokeri, mustapippuri, happamuudensäätöaineet (E500, E330), suola, VEHNÄTÄRKKELYS, vesi, sipulijauhe, jauhettu fenkolinsiemen, valkosipulijauhe, hiivauute, sokeri, muskottipähkinä, paprikajauhe, paprikauute, valkopippuri, auringonkukkaöljy, aromi, hiiva, maltodekstriini, muskottipähkinäuute.
65 % Kycklingrevben, VETEMJÖL, sojaolja, modifierad tapiokastärkelse, druvsocker, svartpeppar, surhetsreglerande medel (E500, E330), salt, VETESTÄRKELSE, vatten, lökpulver, malda fänkålsfrön, vitlökspulver, jästextrakt, socker, muskotnöt, paprikapulver, paprikaextrakt, vitpeppar, solrosolja, arom, jäst, maltodextrin, muskotextrakt.
Chicken (65%), WHEAT FLOUR, fully refined soybean oil, modified tapioca starch, dextrose, ground black pepper, acidity regulators (E500, E330), salt, WHEAT STARCH, water, onion powder, fennel powder, garlic powder, yeast extract, sugar, ground nutmeg, paprika powder, paprika extract, ground white pepper, sunflower oil, flavouring, yeast, maltodextrin, nutmeg extract.
| Energia/Energi | 1061 kJ / 255 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 16 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 3.5 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 13 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0.7 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 1.3 g |
| Proteiini/Protein | 14 g |
| Suola/Salt | 0.72 g |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Sisältää |
|---|---|
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Saattaa sisältää |
| Vehnä ja vehnätuotteet (gluteenia sisältävät viljat) | Sisältää |
| Tuotenumero | 816099 |
|---|---|
| EAN koodi | 8858984840073 |
| Myyntierä | 10 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Kettle Sea Salt & Balsamic Vinegar – balsamicolla maustetut perunalastut
Varastossa
18 x 40 g1,54€ / kpl