Barebells Soft Caramel Choco -proteiinipatukka
Varastossa
Täyteaine (polydekstroosi), MAITOPROTEIINI, makeutusaineet (maltitoli, ksylitoli, sukraloosi), kollageenihydrolysaatti, kosteudensäilyttäjä (glyseroli), kaakaovoi, TÄYSMAITOJAUHE, kaakaomassa, auringonkukkaöljy, vähärasvainen kaakaojauhe, aromit, suola, emulgointiaineet (SOIJALESITIINI, lesitiini).
Fyllnadsmedel (polydextros), MJÖLKPROTEIN, sötningsmedel (maltitol, xylitol, sukralos), kollagenhydrolysat, fuktighetsbevarande medel (glycerol), kakaosmör, HELMJÖLKSPULVER, kakaomassa, solrosolja, fettreducerad kakao, aromer, salt, emulgeringsmedel (SOJALECITIN, lecitin).
Bulking agent (polydextrose), MILK protein, sweetener (maltitol, xylitol, sucralose), hydrolyzed collagen, humectant (glycerol), cocoa butter, WHOLE MILK powder, cocoa mass, sunflower oil, fat reduced cocoa, flavours, salt, emulsifier (SOY lecithin, lecithin).
| Energia/Energi | 1485 kJ / 357 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 15 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 7.7 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 28 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 3.7 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 15 g |
| Proteiini/Protein | 28 g |
| Suola/Salt | 0.75 g |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Saattaa sisältää |
|---|---|
| Munat ja munatuotteet | Saattaa sisältää |
| Maapähkinät ja maapähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Sisältää |
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Sisältää |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Seesaminsiemenet ja seesaminsiementuotteet | Saattaa sisältää |
| Tuotenumero | 868625 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340001804522 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Kettle Sea Salt & Balsamic Vinegar – balsamicolla maustetut perunalastut
Varastossa
18 x 40 g1,54€ / kpl