Vitamin Well Care hyvinvointijuoma (500ml)
Varastossa
Vesi, hedelmäsokeri, happamuudensäätöaineet (sitruunahappo, natriumsitraatti, kalsiumkarbonaatti), seljanmarjauute, granaattiomenauute, vitamiinit (E, C, foolihappo, B12, biotiini), mineraali (sinkki), aromit, stabilointiaine (pektiini), väriaineet (sokerikulööri, lykopeeni).
Vatten, fruktsocker, surhetsreglerande medel (citronsyra, natriumcitrat, kalciumkarbonat), fläderbärsextrakt, granatäppleextrakt, vitaminer (E, C, folsyra, B12, biotin), mineral (zink), aromer, stabiliseringsmedel (pektin), färgämne (sockerkulör, lykopen).
Water, fructose, acidity regulators (citric acid, sodium citrate,calcium carbonate), elderberry extract, pomegranate extract, vitamins (E, C, folic acid, B12, biotin), mineral (zinc), flavouring, stabilizer (pectin), colouring (sugarcorn, lycopene).
| Energia/Energi | 71 kJ / 17 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 4.2 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 4.2 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0.03 g |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.25 μg |
| Biotiini/Biotin | 10 μg |
| C-vitamiini/Vitamin C | 16 mg |
| E-vitamiini/Vitamin E | 1.2 mg |
| Foolihappo/Folsyra | 40 μg |
| Sinkki/Zink | 1 mg |
| Tuotenumero | 868005 |
|---|---|
| EAN koodi | 7350042710119 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Barebells Milkshake Banana – banaaninmakuinen proteiinipirtelö (330 ml)
Varastossa
8 x 330 ml3,99€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo (950 ml)
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
Teekanne Ginger Lemon inkivääri-sitruuna yrttihauduke (20×1,75 g)
Varastossa
10 x 20×1,75 g3,49€ / kpl -
Teekanne Ginger Turmeric inkivääri-kurkuma yrttihauduke (20×1,75g)
Varastossa
10 x 20×1,75g3,49€ / kpl