Van Houten Cacao – perinteinen kaakaojauhe (125 g)
109,68€ / 24 kpl
(alv 13,5%)
4,57€ / kpl
(alv 13,5%)
36,56 € / kg (alv 13,5%)
Varastossa
Kätevä pieni pakkaus sitä ainoaa, alkuperäistä Van Houtenin tummaa kaakaojauhetta. Leivontaan, ruoanlaittoon, itsetehtyihin suklaakonvehteihin tai ihanan täyteläiseen kaakaoon.
Kaakaojauhe, happamuudensäätöaine (E501)
Kakaopulver, surhetsreglerande medel (E501)
Cocoa powder, acidity regulator (E501)
| Energia/Energi | 1539 kJ / 368 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 21 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 13 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 8.9 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0.6 g |
| Proteiini/Protein | 20 g |
| Suola/Salt | 0.07 g |
| Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja | Sisältää |
|---|
Sekoita kupissa 5 ml Van Houten kaakaota ja 5 ml sokeria. Lisää kuuma maito tai vesi samalla hämmentäen.
Till en kopp kakao: 5 ml Van Houten kakao och 5 ml socker blandas. Därefter fylls koppen med kokande mjölk eller vatten under omrörning.
Put 5 ml of Van Houten Cocoa and 5 ml of sugar into a cup and mix together. Add boiling milk or water and stir well.
| Tuotenumero | 831649 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340161402200 |
| Myyntierä | 24 |
| Minimimyyntiaika | 150 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Barebells Milkshake Banana – banaaninmakuinen proteiinipirtelö (330 ml)
Varastossa
8 x 330 ml3,99€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo (950 ml)
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Ginger Lemon – fermentoitu inkiväärin ja sitruunanmakuinen juoma LUOMU (400 ml)
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu vadelmanmakuinen juoma LUOMU (400 ml)
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl -
Teekanne Ginger Turmeric inkivääri-kurkuma yrttihauduke (20×1,75g)
Varastossa
10 x 20×1,75g3,49€ / kpl