Teekanne Ginger Lemon inkivääri-sitruuna yrttihauduke (20×1,75 g)
34,90€ / 10 kpl
(alv 13,5%)
3,49€ / kpl
(alv 13,5%)
1,75 € / l (alv 13,5%)
Varastossa
Teekannen inkivääri-sitruunatee on luontaisesti kofeiiniton yrttiteejuoma. Ihanan virkistävä ja piristävä makuelämys inkiväärin ystäville.
Inkivääri (51%), sitruunaruoho (29%), sitruunankuori (10%), lakritsa, sitruunamyrtti
Ingefära (51%), citrongräs (29%), citronskal (10%), lakrits, citronmyrten
Ginger (51%), Lemongrass (29%), Lemon Peels (10%), Liquorice, Lemon Myrtle
| Energia/Energi | 3 kJ / 1 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0.1 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0.1 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0.1 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 0.1 g |
| Proteiini/Protein | 0.1 g |
| Suola/Salt | 0 g |
Säilytä kuivassa ja viileässä.
Kaada 1-3dl raikasta, kiehuvaa vettä teepussin päälle kuppiin ja hauduta 5-8 minuuttia.
Förvaras torrt och svalt.
Häll 1-3dl färskt, kokande vatten på tepåsen och låt dra i 5-8 minuter.
Store in a dry, cool place.
Pour 1-3dl fresh, boiling water over the tea bag and allow to steep for 5-8 minutes.
| Tuotenumero | 853012 |
|---|---|
| EAN koodi | 4009300525080 |
| Myyntierä | 10 |
| Minimimyyntiaika | 180 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Barebells Milkshake Chocolate – suklaanmakuinen proteiinipirtelö (330 ml)
Varastossa
8 x 330 ml3,99€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Ginger-Lemon – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo (950 ml)
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu vadelmanmakuinen juoma LUOMU (400 ml)
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl