NOCCO FOCUS Black Orange -energiajuoma
Varastossa
Hiilihapotettu vesi, kofeiini, vihreäteeuute, vitamiinit (niasiini, B6, foolihappo, biotiini, B12), happamuudensäätöaineet (sitruunahappo, fosforihappo), aromit, makeutusaine (sukraloosi), väriaine (sokerikulööri), säilöntäaineet (kaliumsorbaatti, natriumbentsoaatti).
Kolsyrat vatten, koffein, grönt te-extrakt, vitaminer (niacin, B6, folsyra, biotin, B12), surhetsreglerande medel (citronsyra, fosforsyra), aromer, sötningsmedel (sukralos), färgämne (sockerkulör), konserveringsmedel (kaliumsorbat, natriumbensoat).
Carbonated water, caffeine, green tea-extract, vitamins (niacin, vitamin B6, folic acid, biotin, vitamin B12), acidity regulator (citric acid, phosphoric acid), flavourings, sweetener (sucralose), colour (caramel), preservative (potassium sorbate, sodium benzoate).
| Energia/Energi | 4 kJ / 1 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0 g |
| Suola/Salt | 0 g |
| B6-vitamiini/Vitamin B6 | 0.42 mg |
| B12-vitamiini/Vitamin B12 | 0.76 μg |
| Biotiini/Biotin | 15 μg |
| Foolihappo/Folsyra | 30 μg |
| Niasiini/Niacin | 3.9 mg |
| Ei pakollisesti ilmoitettavia allergeeneja | Sisältää |
|---|
| Tuotenumero | 868243 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340131603330 |
| Myyntierä | 24 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Barebells Milkshake Strawberry – mansikanmakuinen proteiinipirtelö
Varastossa
8 x 330 ml3,97€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
Barebells Milkshake Creamy Pear – päärynänmakuinen proteiinipirtelö
Varastossa
8 x 330 ml3,97€ / kpl