Lagom Kanafile tomaattikastikkeessa
Tilapäisesti loppu
Kananrinta (90%), tomaattikastike (10%) [murskattu tomaatti (tomaatti, suola, happamuudensäätöaine (sitruunahappo)), hauduke (sipuli, auringonkukkaöljy, oliiviöljy, mausteet, suola, hapettumisenestoaine (natriumaskorbaatti)), tomaattitiiviste, neitsytoliiviöljy, sokeri, muunnettu tärkkelys ja suola].
Kycklingbröst (90%), tomatsås (10%) [krossad tomat (tomat, salt, surhetsreglerande medel (citronsyra)), sjudning (lök, solrosolja, olivolja, kryddor, salt, antioxidationsmedel (natriumaskorbat)), tomatkoncentrat, jungfruolivolja, socker, modifierad stärkelse, salt].
Chicken breast (90%), tomato sauce (10%) [crushed tomato (tomato, salt, acidity regulator (citric acid)), sauté (onion, sunflower oil, olive oil, spices, salt, antioxidant (sodium ascorbate)), tomato concentrate, virgin olive oil, sugar, modified starch, salt].
| Energia/Energi | 417 kJ / 99 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 1.8 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0.4 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0.8 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0.8 g |
| Proteiini/Protein | 19.8 g |
| Suola/Salt | 0.71 g |
| Tuotenumero | 885011 |
|---|---|
| EAN koodi | 6426000010407 |
| Myyntierä | 14 |
| Minimimyyntiaika | 180 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Ginger Lemon Zero fermentoitu juoma iso pullo
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Ginger Lemon – fermentoitu inkiväärin ja sitruunanmakuinen juoma LUOMU
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Raspberry – fermentoitu vadelmanmakuinen juoma LUOMU
Varastossa
12 x 400 ml3,35€ / kpl -
Kettle Mature Cheddar Cheese & Red Onion – kypsytetyllä cheddarilla ja punaisella sipulilla maustetut perunalastut
Varastossa
10 x 130g2,89€ / kpl -
The Gutsy Captain Kombucha Peach – Persikan makuinen fermentoitu juoma LUOMU
Varastossa
12 x 400ml3,35€ / kpl