Barebells Summer Edition 2 proteiinipatukka (55g)
MAITOPROTEIINIT, makeutusaine (maltitoli), kollageenihydrolysaatti, täyteaine (polydekstroosi), kosteudensäilyttäjä (glyseroli), kaakaovoi, täysMAITOjauhe, vesi, makeutusaine (maltitolisiirappi), makeutusaine (ksylitoli), auringonkukkaöljy, SOIJAöljy, happamuudensäätöaine (sitruunahappo), kuivatut vadelmapalat, emulgointiaine (SOIJAlesitiini), aromit, suola, makeutusaine (sukraloosi), värit (karmiini).
MJÖLKproteiner, sötningsmedel (maltitol), kollagenhydrolysat, fyllnadsmedel (polydextros), fuktighetsbevarande medel (glycerol), kakaosmör, helMJÖLKspulver, vatten, sötningsmedel (maltitolsirap), sötningsmedel (xylitol), solrosolja, SOJAolja, syra (citronsyra), torkade hallonbitar, emulgeringsmedel (SOJAlecitin), aromer, salt, sötningsmedel (sukralos), färgämnen (karmin).
MILK PROTEINS, sweetener (maltitol), collagen hydrolysate, bulking agent (polydextrose), humectant (glycerol), cocoa butter, whole MILK powder, water, sweetener (maltitol syrup), sweetener (xylitol), sunflower oil, SOY oil, acidity regulator (citric acid), dried raspberry pieces, emulsifier (SOY lecithin), flavourings, salt, sweetener (sucralose), colours (carmine).
| Energia/Energi | 1498 kJ / 359 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 15 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 7.3 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 34 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 4.3 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 8.5 g |
| Proteiini/Protein | 30 g |
| Suola/Salt | 0.76 g |
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Sisältää |
|---|---|
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Sisältää |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Maapähkinät ja maapähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Seesaminsiemenet ja seesaminsiementuotteet | Saattaa sisältää |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Saattaa sisältää |
| Vehnä ja vehnätuotteet (gluteenia sisältävät viljat) | Saattaa sisältää |
| Tuotenumero | 868658 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340001807950 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Kettle Sea Salt & Crushed Black Pepper – maustetut perunalastut (40 g)
Varastossa
18 x 40 g1,54€ / kpl