Barebells White Salty Peanut proteiinipatukka
35,72€ / 12 kpl
(alv 13,5%)
2,98€ / kpl
(alv 13,5%)
54,12 € / kg (alv 13,5%)
Tilapäisesti loppu
Barebellsin supersuosittu Salty Peanut löytyy nyt myös valkosuklaaversiona! Täyteläisen valkosuklaakuoren alta löytyy pehmeää toffeeta, suolaista maapähkinää, nougat’a, 20 gramma proteiinia eikä yhtään lisättyä sokeria. Voiko enempää toivoa?
MAITOPROTEIINI, kollageenipeptidit, kosteudensäilyttäjä (glyseroli), polydekstroosi, makeutusaineet (maltitoli, sukraloosi), MAAPÄHKINÄ, kaakaovoi, vesi, MAITOJAUHE, auringonkukkaöljy, aromit, suola, kaakaomassa, emulgointiaine (SOIJALESITIINI).
MJÖLKPROTEIN, kollagenpeptider, fuktighetsbevarande medel (glycerol), polydextros, sötningsmedel (maltitol, sukralos), JORDNÖTTER, kakaosmör, vatten, MJÖLKPULVER, solrosolja, arom, salt, kakaomassa, emulgeringsmedel (SOJALECITIN).
| Energia/Energi | 1585 kJ / 380 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 17 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 6,7 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 26 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 2,7 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 6,7 g |
| Proteiini/Protein | 36 g |
| Suola/Salt | 0,46 g |
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Sisältää |
|---|---|
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Sisältää |
| Maapähkinät ja maapähkinätuotteet | Sisältää |
| Gluteiinia sisältävät viljat ja viljatuotteet | Saattaa sisältää |
| Munat ja munatuotteet | Saattaa sisältää |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
Säilytys huoneenlämmössä. Liiallisella käytöllä voi olla laksatiivisia vaikutuksia.
Förpackningen kan förvaras i kylskåp rumstemperatur. Överdriven konsumption kan ha laxerande effect.
| Tuotenumero | 868620 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340001804003 |
| Myyntierä | 12 |
| Minimimyyntiaika | 93 |