Nocco Summer Edition 2 -energiajuoma (330ml)
Varastossa
Hiilihapotettu vesi, haaraketjuiset bcaa-aminohapot (l-leusiini, l-valiini, l-isoleusiini), kofeiini, vitamiinit (niasiini, B6, foolihappo, biotiini, B12), happamuudensäätöaineet (sitruunahappo), aromi, väriaine (beetakaroteeni), värjäävä elintarviketiiviste (porkkana), makeutusaine (sukraloosi).
Kolsyrat vatten, grenade bcaa-aminosyror (L-leucin, L-valin, L-isoleucin), koffein, vitaminer (niacin, B6, folsyra, biotin, B12), surhetsreglerande medel (citronsyra), arom, färgämne (karotener), färgande livsmedelskoncentrat (morot), sötningsmedel (sukralos).
Carbonated water, branched-chain bcaa amino acids (L-leucine, L-valine, L-isoleucine), caffeine, vitamins (niacin, B6, folic acid, biotin, B12), acidity regulators (citric acid), flavouring, colour (beta-carotene), colouring food concentrate (carrot), sweetener (sucralose).
| Energia/Energi | 22 kJ / 5 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 0 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 0 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 0 g |
| Proteiini/Protein | 0.9 g |
| Suola/Salt | 0 g |
| Tuotenumero | 868338 |
|---|---|
| EAN koodi | 7340131606362 |
| Myyntierä | 24 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
The Gutsy Captain Kombucha Ginger-Lemon – fermentoitu juoma LUOMU iso pullo (950 ml)
Varastossa
6 x 950 ml5,37€ / kpl -
Teekanne Ginger Lemon inkivääri-sitruuna yrttihauduke (20×1,75 g)
Varastossa
10 x 20×1,75 g3,49€ / kpl