Hungry Chef Pizzajauho, 00-vehnäjauho
25,89€ / 8 kpl
(alv 13,5%)
3,24€ / kpl
(alv 13,5%)
4,31 € / kg (alv 13,5%)
Varastossa
Paras pizza syntyy parhailla jauhoilla. Chefin 00-jauho, joka on erityisesti suunniteltu pizzapohjan leivontaan, takaa onnistuneen pizzan. Kylmäkohotus on suositeltavinta näillä jauhoilla. Psst, sopii myös moneen muuhun leivontaan ja sopii käytettäväksi kuivahiivan kanssa!
VEHNÄjauho
VETEmjöl
| Energia/Energi | 1480 kJ / 349 kcal |
|---|---|
| Proteiini/Protein | 11,4 g |
| Rasva/Fett, | 1 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 0,2 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | 72,3 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | 1,7 g |
| Ravintokuitu/Fiber | 2,5 g |
| Suola/Salt | 0,01 g |
| Vehnä ja vehnätuotteet (gluteenia sisältävät viljat) | Sisältää |
|---|---|
| Munat ja munatuotteet | Saattaa sisältää |
| Maito ja maitotuotteet, myös laktoosi | Saattaa sisältää |
| Rikkidioksidi ja sulfiitit | Saattaa sisältää |
| Soijapavut ja soijapaputuotteet | Saattaa sisältää |
| Pähkinät ja pähkinätuotteet | Saattaa sisältää |
| Seesaminsiemenet ja seesaminsiementuotteet | Saattaa sisältää |
Säilytä kuivassa ja viileässä.
| Tuotenumero | 842100 |
|---|---|
| EAN koodi | 6426000004345 |
| Myyntierä | 8 |
| Minimimyyntiaika | 93 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Borges Aromatics lemon peel sitruunankuorella maustettu oliiviöljy
Varastossa
6 x 200 ml9,45€ / kpl