Borges Spanish Soul oliivisekoitus
34,65€ / 8 kpl
(alv 13,5%)
4,33€ / kpl
(alv 13,5%)
12,38 € / kg (alv 13,5%)
Varastossa
Extra-neitsytoliiviöljyssä marinoituja vihreitä ja mustia (kivellisiä) oliiveja. Maustettu porkkanalla ja sitruunalla. Loihdi Välimeren maut aterioihisi tällä maukkaalla ja värikkäällä sekoituksella. Vegaaninen ja gluteeniton.
Kivettömät vihreät oliivit, kokonaiset mustat kivelliset oliivit, suola, porkkana (4 %), extra-neitsytoliiviöljy (0,6 %)*, mausteet, kuivattu sitruuna (2 %), happamuudensäätöaine: sitruunahappo, hapettumisenestoaine: askorbiinihappo, säilöntäaine: RIKKIDIOKSIDI (SULFIITTI). *Perustuu nettopainoon.
Urkärnade gröna oliver, hela svarta oliver med kärnor, salt, morot (4%), extra jungfruolivolja (0,6%)*, kryddor, torkad citron (2%), surhetsreglerande medel: citronsyra, antioxidationsmedel: askorbinsyra, konserveringsmedel: SVAVELDIOXID (SULFIT). * Baserat på nettovikt.
| Energia/Energi | 710 kJ / 172 kcal |
|---|---|
| Rasva/Fett, | 18 g |
| josta tyydyttynyttä/varav mättat fett | 3 g |
| Hiilihydraatit/Kolhydrat, | < 0,5 g |
| josta sokereita/varav sockerarter | < 0,5 g |
| Proteiini/Protein | 1 g |
| Suola/Salt | 4 g |
| Rikkidioksidi ja sulfiitit | Sisältää |
|---|
Pastöroitu tuote. Säilytä avattuna jääkaapissa (omassa liemessä) enintään 1 viikon.
Pastöriserad produkt. Efter öppning, förvara den i kylen (i eget lag) högst 1 vecka.
| Tuotenumero | 872784 |
|---|---|
| EAN koodi | 8410179017679 |
| Myyntierä | 8 |
| Minimimyyntiaika | 120 |
Sinua saattaisi kiinnostaa myös nämä
-
Dole Tropical Gold ananaspalat mehussa 3-pack – pizzaan sopivat palat
Varastossa
8 x 3x227g4,53€ / kpl